| oAaaNaa a întrebat:

Heiiiiii..ma doare burta si ma simt balonata..credeti ca o sa-mi apara ciclu?
Precizez ca am 11 ani jumate.
Fundita!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| allynNa20 a răspuns:

Se poate sa iti vina. Ai simptomele astea mai mereu?
Sau poate ai racit la burta. Ai stat in apa rece sau cu burta goala cand era frig sau ai stat desculta pe gresia rece?