| ChuPaChuPsPinK a întrebat:

Hellau TPU!
Am o intrebare pentru voi happy
Ce crema sau ce imi recomandati pentru sa scap de cosuri.(sa nu ziceti skinoren pentru ca nu e buna)
Multsumesck! Va pup!

fundoii+vott

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| FesCuDungi a răspuns:

Eu am auzit ca si crema de galbenele e buna! cred ca o poti gasi la farmacie thinking

| Pixel2009 a răspuns:

Dacă ai probleme serioase şi / sau pe toată faţa, încearcă Zynerit. Mie în 2 săpt mi-au trecut dar ar fi bine să îl foloseşti cel puţin o lună. După aceea nu mi-au reapărut decât câte 1 / 2 în timpul menstruaţiei.

Dacă ai ceva micuţ există nişte plasturi gen cele pentru herpes sau foloseşte ceva de la Clearskin

| ChuPaChuPsPinK explică:

Cum se numeste crema aceea de la avon?

| BlooyGirl a răspuns:

Ce zice de crema aia cu 3 pasi de la avon?winking
Eu am incercat si in o saptamana am avut un super ten

| Roxana_9117 a răspuns:

Eu folosesc Brevoxyl si e foarte buna crema, dar trebuie sa o folosesti macar o luna :d