| KSD a întrebat:

Hello again! problema dentara! am dinti destul de calumea, doar ca cel din fata e impins in fata si in poze nu zambesc deloc cu dintii si nu arata bine deloc(dintii drepti ajuta la anumite joburi)... vreau sa ii am drepti si cineva mi-a recomandat aparatul fix dentar... credeti ca ma va ajuta? si cam cat costa? mentionez ca am 16 ani. funda. multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| gago a răspuns:

Buna.

Da si eu iti recomand aparat dentar FIX dar exista o problema ca trebuie sa ii porti 1 an incontinu si te va durea.happy dintii tai cum sunt imagineazati ca vine cineva si ikti pune ceva sa ti indrepte.

funda?

| KSD explică (pentru gago):

Nu ma intereseaza durerea, si 3 ani sa-l port nu ma intereseaza! doar sa ii am perfecti

| gago a răspuns (pentru KSD):

Ok.happy e bine ca ai vointa

i-ai happy merita

| KSD explică (pentru gago):

Pret?

| gago a răspuns (pentru KSD):

Buna in jur de 500 de euro

e destul de scump dar merita.happy