| anonim_4396 a întrebat:

Hello all:*. de vreo saptamana am o durere insuportabila in partea stanga jos ma inteapa vreo 5 min si dupa gata secretia mi s-a schimbat are o culoare maroniecrying ma enerveaza as putea fi racita pentru ca ma doare si burta si spatele cate o data nu tot timpul + ca eu am o circulatie foarte proasta mainile si picioarele nu mi se incalzesc sunt tot timpul reci noapte pe la 3-4 dimineata ma incalzesc dar daca ma ridic sa ma duc pana la baie cand ajung in pat sunt gheata si chestia asta sa agravat acum ma dor si genunghi de mor. daca este o raceala cum as puteauo trata? mersi:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Roberta00 a răspuns:

Cand trebuie sa-ti vina menstruatia? Ia vezi ca s-ar putea sa fie si asta cauza.In legatura cu mainile si picioarele reci ia viaderm sau cel mai bine du-te la medic sa te consulte.

| BeatriceRamo a răspuns:

Apropo am uitat intepaturile ar putea fi si de la apendicita? pentru ca nu am facut operatie dar stiu ca ar trebui sa imi amorteasca si piciorul sh asta nu se intampla

| BeatriceRamo a răspuns:

Menstruatia nu trebuie sa imi vina pentru ca debea mi sa treminat vineristraight face pe 17