| Amrita a întrebat:

Hello! Am o problema.Acum ceva vreme mi-am schimbat samponul si nu mi-a mers deloc bine cu el(imi cadea f mult parul) asa ca am incercat altul impotriva caderii parului.La inceput mi-a mers exelent, aproape nu-mi mai cadea niciun fir de par, dar acum(nu stiu din ce cauza) imi cade foarte mult. Niciodata nu mi-a cazut atat de mult.

Imi puteti recomanda niste produse ori altceva? La un simplu periaj peria se umple de par. straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate ar fi bine sa te vada un dermatolog.

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Spala cu otet sau mergi la doctor sa iti recomande ceva ( otetu face parul sa nu cade pute dar parul se face mai tare tongue )