| Alinaintreaba059 a întrebat:

Hello TPU!
In urma cu cateva ore a inceput sa ma doara cotul mainii stangi.
Ma doare tare si trebuie sa il tin intins, ma doare cu intreruperi, daca il tin mult indoit incepe sa ma doara rau. Si parca incepe putin sa ma doara si incheietura.
Acum ma doare tare in timp ce scriu oentru ca tin cotul indoit, dar daca il las intins ma mai lasa.
Oare ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" Alinaintreaba059: In urma cu cateva ore a inceput sa ma doara cotul mainii stangi... Oare ce ar putea fi?

sunt două situații aici

- ori te adresezi unui specialist ortoped care te VEDE si constată
- ori așa cum spui mai jos, e vorba de plictiseală și un alt episod de ipohondrie

https://www.tpu.ro/......ile-mi-se/

| doctorandus a răspuns:

Bursitis sau elbow sprain.

| AmandinaDragan a răspuns:

Cauta counterpain si foloseste-l

| careiproblema a răspuns:

Suna la urgente frate, te ajuta aia, poate dai de o gagica sa te maseze bine rau

Răspuns utilizator avertizat
| careiproblema a răspuns (pentru alexxxxxxxxxxxxzzzzz):

Atunci devine si ea bisexuala, sau vine un barbat de ala jmeker cu patratelehee hee)