| Ionut2143 a întrebat:

Hello TPU!
Is clasa a 12-a si as vrea sa iau ceva lecitina pentru a putea memora mai usor lectiile la romana. Ii bun acest medicament?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| trixiiie a răspuns:

E bun ca medicament, dar gândește-te bine dacă ai într-adevăr nevoie.
Au efecte adverse.

| AdyTza73 a răspuns:

Da, te ajuta. Sa-ti fie mai usor (si asa inveti si mai repede) invata seara!

| Savu2014 a răspuns:

Da ie buna lecitina...

| Ognean_Andreas_1997 a răspuns:

Nu te nenorocii ca orice medicament are reactii inverse adica in defavoarea ta intelegi? fa mici exercitii de memorie invata poezii mai scurte, joaca-te jocuri de memorie...laughing