| Alinaintreaba059 a întrebat:

Hello TPU! M-a fulgerat urechea. Adica cand m-am pus jos, m-a fulgerat urechea, adica am simtit o intepatura destul de tare. Dupa aceea totul a parut ok, dar acum ma doare partea dreapta a capului(in spatele urechii care m-a fulgerat) si ma simt obosita si imi simt capul mai greoi. A mai patit cineva asa? Precizez ca simt un oarecare disconfort in spatele urechii care m-a fulgerat si ma simt foarte ciudat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

""M a fulgerat urechea."
Adica ti-au iesit scantei din urechi, ca la fulger? laughing
Este prima oara in viata mea, cand aud o asemenea fantezie!

| Iote a răspuns:

Urgent la medic. Sa nu fi facut o ruptura vasculara.

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! happy Du-te la o farmacie și solicită o recomandare de nurofen! happy Sanatate! big grin Funda? big grin

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru PsihologDanielBotezan):

Femeia spune ca a lovit-o fulgerul tu spui sa cumpere nurofen

-_-