| TequilaAdam a întrebat:

Help!
Ma înțeapă/ doare ovarul stâng îngrozitor, nu pot face mai nimic! Am fost la ecografie si nu am niciun chist ovarian sau ceva de genul. Ce sa fac ca sa dispară si ce cauzează durerea? P.S: am 12 ani si înca nu am menstruație

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ILikeBlackChocolate a răspuns:

Ar putea fi un semn ca se apropie prima menstruatie.Fiecare fata e diferita, la fel si corpul ei.