| anonim_4396 a întrebat:

HELP ME! M-am trezit de dimineata cu intepaturi in plaminul drept,cind respir adinc ma inteapa foarte tare,dar si cind vreau sa ma ridic din pat la fel, am 20 de ani, nu fumez...a mai patit cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MskDesign a răspuns:

Du-te la medicul de familie si explica-i situatia.Este inutil sa intrebi aici, mai ales ca durerile la piept pot fi fatale.