| Larissu a întrebat:

Hey all vreau sa slabesc de obicei mananc de 2 ori pe zi ..pe la 2 si apoi pe la 7. dimineata la 7 trebuie sa fiu la scoala, ce ar trebui sa mananc la scoala si acasa ca sa nu se depuna si sa fie destul de sanatos. si ce exercitii sa fac? App : am ceva grasime si pe solduri straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| accelerat0r00 a răspuns:

Salut..ar trebui sa mananci mai multa mancare vegetariana. nu tot timpul da mai rar cu carnea de porc, vita dar cea de pui ee ok dar si mancaruri cu proteine, glucide, lipide te uiti pe eticheta si o sa vezi daca contine. dar pe langa toate astea ai si nevoie de miscare o ora de fugit in fiecare zi ee perfect in o luna slabesti foarte foarte mult chiar in 2 saptamani ar trebui sa se vada un rezultat. Bafta!