| pufy14 a întrebat:

Hey! :-) Am 18 ani și am o problema, când am venit din România cântaream 54 kg, iar în iulie am venit în Suedia și de atunci am ajuns la 63, a început sa apară celulita, burta... Urăsc acest lucru, nu îmi place corpul meu, mai sunt persoane care îmi spun ca m-am ingrasat și îmi fac rau ca mănânc o data pe zi sau nu mananc deloc. Dulciuri nu mananc exagerat, poate o cioco sau ceva dulce o data la 3-4 zile, plus ca fac sala. De grasa, nu sunt grasa, ca din cate știu la înălțimea de 1'72 cam asta ar trebui sa fie greutatea normala. Doar ca am putina burta, putina celulita și as vrea sa scap repede. poate sa mai slăbesc vreo 3-4 kg rapid. Aveți vreo dieta? Sau un remediu natural pentru celulita? Încercat, va mulțumesc happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Citeste atenta se scrie acolo http://www.scientia.ro/......ometa.html

| Lawliet14 a răspuns:

happy

| MistretulPufos a răspuns:

E buna mancarea in Suedia?

| Andreee a răspuns:

Zatul de cafea este bun pentru celulita.

| pufy14 explică:

DoctorMengenele mâncarea e ok, ei nu prea mănâncă supe și chestii, mai mult sunt cu pestele, de exemplu lax, și toate tipurile de peste, fructe de mare, mâncare e ok. Doar ca au multe tipuri de mancare cu care eu nu ma împac delochappy de exemplu smörgåstårta e un fel de sandviș cu maioneza, dar e cat un tort de mare, care conține lax, care mie nu îmi place, poate sa fie cu pui sau cu alte chestii