| gaby0512 a întrebat:

Hey, am o problema de câteva zile am o tuse seacă am luat un sirop natural și mi-a mai trecut dar în schimb vomit ceva de culoare neagra.
Oare să fie de la sirop sau de la alt ceva,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Ce mai astepti? Du-te la medic. Ce culoare are siropul? S-ar putea sa fie si de la el sau ai si alte probleme pe langa tusea asta. Tusea e ceva banal, vezi ca voma s-ar putea sa fie de la cu totul si cu totul altceva daca nu ai si febra sau alte simptome d-astea.
Fugi mai repede la medic, nu mai sta.
Voi mai intai scrieti pe TPU, si apoi va duceti la medic?

Ma mir ca nu mai intai scrieti pe TPU, dati coltu si apoi va duceti la medic.

| gaby0512 explică (pentru Ineys):

Siropul are culoarea verde