| anonim_4396 a întrebat:

Hey buna TPU! in seara asta am fost la pestisorul de aur (un spectacol anual care s-a desfasurat de pe la 6-7 seara). Acolo imi venea sa vomit, imi era greata, numai suportam cand am iesit din multime am vomitat imediat.Cand am ajuns acasa am facut o baie cu apa calduta si deodata iar am vomitat.M-am pus sa ma culc cu fata in sus asa m-am invatat(dar nu este bine dupa ce vomit straight face) dar la foarte scurt timp dupa ce adormisem putin iar am vomat. Acum sunt putin confuza, nu mai imi vine sa vomit dar am greata si nu ma simt deloc bine (va dati seama daca la ora 4 dimineata vantui pe PC laughing )...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Gabitech a răspuns:

Tu folosesti tpu.ro ca jurnal? nu te supara eu nu vad nici o intrebare in textul tau sau ai intrat aici doar sa ne spui noua cum ai vomitat? gizaz...cati ani ai?

| ferry2323 a răspuns:

Insarcinata?

| Paulika2002 a răspuns:

Nu mai merge niciodata la Pestisorul de aur, acolo s-a tinut o nunta.iar o prietena de la mancare a vomitat, apriape toti oamenii de acolo au vomitat.straight face