| ElizaaaX a întrebat:

Hey! Dimineata cand m-am trezit am observat ca mi-au aparut vreo 5 cosuri(nu coapte,mie nu mi se "coc"),dintre care unul mare rosu. Stiti cum scap de ele pana maine dimineata?(nu de tot, doar sa fie mai mici)Dau FUNDA!happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MyleyCyrus10 a răspuns:

Pai pur si simplu incearca sa nu le atingi, mai ales cu mainile murdare si da-te cu o crema hidratanta de fata happy Nu te asigur ca nu o sa se mai vada, dar daca nu functioneaza mai ramane doar fond-ul de ten /pudra big grin

4 răspunsuri:
| lupuvesel a răspuns:

Fond de tenlaughing

| coconilo a răspuns:

Ai o infecti in sange.,. ce poti sa stii. ai facut sex in ultima saptaman?

| ElizaaaX explică (pentru coconilo):

Nu stiu cum sa-ti spun, dar am 14 ani si nici nu am fost cu cineva pana acum. straight face

| ElizaaaX explică (pentru ElizaaaX):

16*