| anonim_4396 a întrebat:

maine am o nunta si azi dimineata cand m-am trezit mi-au aparut niste cosuri gigant ce sa fac sa le tratez pana maine sa nu se vada? va rog ajutati-ma. vot+funda

Răspuns Câştigător
| teiube a răspuns:

Pana mine nu se poate sa it treaca nu estista solutine minune ia cln and cliar e foarte bun costa21, oo lei iar manin te dai cu fond de ten si nu se mai vede

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

---> Cosurile nu pot sa-ti treaca peste noapte, ca sa-ti treaca iti trebuie cel putin 3 zile. :)
---> Uita`te pe acest site http://www.soothe.ca/acnee.htm si vei vedea ce fac majoritatea adolescentiilor ca sa scape de cosuri.

---> Numai bine! :o3