| TobiasAlx a întrebat:

Hey! Ieri am mâncat o felie de pizza la ora 10 şi azi la 8:00 când m-am trezit eram plin in stomac se vedea dupa burtă, fara pofta de mancare.

Ce se întâmplă?
Corpul nu a digerat felia de pizza?

Vreau un raspuns bun

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Felia de pizza a fost digerata de mult timp, faza e ca sau acumulat gaze si din cauza asta, pizza nu este sanatoasa, de ce nu mancati fructe, legume sau peste

| WhiteLife a răspuns:

Probabil esti balonat. Daca ai mancat seara, stomacul tau a facut un efort pe care in mod normal nu-l face. Fa putina miscare si consuma mai multe fructe. Ar trebui sa treaca de la sine.

| TobiasAlx explică (pentru WhiteLife):

Când ai spus fă putină mâncare te refereai la mişcare?

| WhiteLife a răspuns (pentru TobiasAlx):

Da, scuza-ma, te rog.