| Miranda29 a întrebat:

Buna ziua am mancat duminica o pizza la Tratoria Pizza de la Victoriei asa si luni dimineata cand sa ma imbrac sa ma duc si eu la servici eram aroape tot corpul de rosu de algerie, am fost ieri la spital mi-a facut o injectie cu nu stiu ce ser, si mi-a zis ca trebuie sa tin regim... dar eu NU VREAU, AM POFTA SA BEAU si eu cu prietenii o vodka o ceafa de porc... ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Squmppaaaa a răspuns:

Sa asculti de doctori si sa ai grija de unde mananci straight face
P.S-mananca mankare facuta de mama!

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Gandeste-te la sanatatea ta.Te poti abtine cateva zile :*.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Gandeste-te ca poate iti va fi mai rau daca nu respecti regimul...cumpara un cui in care sa iti pui poftalaughing

| Mykidutza a răspuns:

Pai cat timp sa tii regim? cred ca nu are nici o treaba asta. poate cateva zile 2-3 dar atat.asa ca poti sa bei.si sa mananci

| Miranda29 explică:

Mdea dar doctorul mi-a zis 10 zile STRICT sad