| elia01 a întrebat:

Am 14 ..Am o problema,nu stiu daca e grava sau nu... de mult timp am niste ameteli foarte stranii, vad negru in fața ochiior si simt ca ma arde ceva in spatele capului. Ma simt prea rau... nu stiu cum s.o spun, orice fac,orice vad, parca as fi in desenele animate... nici macar sport nu pot sa fac...mi se pare greu sa ridic pana si un baț de pe jos... am o oboseala in mine de nu mai pot.. de la un timp nu sunt deloc fericita.din-potriva ...sunt mai mult trista... caracterul meu se schimba de la un minut la altul... mama imi zica ca nu am nimic sunt bine... ...si ameteala de care vorbeam o am de nu stiu cate ori pe zi ....cand ma ridic din pat, sau cand ies din casa ...etc... toata lumea imi zice ca sunt bine...dar nimeni nu stie ce simt eu... odata de la amețeala aceea era sa cad si m am tinut de ușă... ma rog... va rog sa ma ajutati... vreau un raspuns cat mai rapid.... daca mama mă ducea la un doctor nu mai puneam aceasta intrebare pe TPU...dar ....nu ma duce deoarece crede ca sunt bine... sad ....multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonymous67 a răspuns:

Si eu patesc asta cand ma ridic brusc din pat sau cand suflu tare si mult in ceva... Daca la tine e la fel, nu-ti fa griji.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce ar trebui sa insemne ametelile astea?