| CristinaMaria98 a întrebat:

Am 14 ani, 1, 60 si 44 kg. Nu am pofta de mancare si incerc sa mananc cat pot de mult dar nu ma pot ingrasa si sunt prea slaba. Vreau sa ajung pana la 50. Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Consulta un nutritionist si lasa pe aia ce iti zic ca nu ai forme, ai doar 14 ani si tot timpul inainte pentru a face forme

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sa astepti pana la 20 de ani, arati foarte bine la varsta ta

| CristinaMaria98 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Toata lumea imi spune ca sunt mult prea slaba si ma judeca, ca nu am ''forme''.

| CristinaMaria98 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Toata lumea imi spune ca sunt prea slaba. Ma judeca, ca nu am ''forme''.

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru CristinaMaria98):

Si daca mananci si faci burta ai forme? esti in crestere bre, mai joaca-te si cu papusile nu te mai stressa atat

| HueyFreeman a răspuns (pentru CristinaMaria98):

La 14 ani ce forme vrei sa ai?