| EdwardAlex a întrebat:

am fost azi la stomatolog, si mia depistat granulom la o masea plombata... as vrea sa stiu daca se mai poate trata sau este necesara extractia, vreau sa aud din experiente proprii nu copy paste dupa google dau fundaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ElenaMaria1979 a răspuns:

Parerea mea, daca mai este de actualitate intrebarea, este ca intai trebuie sa iei antibiotic si apoi vezi ce-ti mai recomanda medicul.
Multa sanatate si bafta!