| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a cazut o plomba care am facut-o cam acum 2 ani si graura din masea este destul de mare. Vreau sa stiu daca mai poate fi plombata sau trebuie scoasa?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Din proprie experienta, daca maseaua nu doare, nu este sensibila la cald/rece, atunci o va plomba din nou(evident, dupa ce o curata bine! )

4 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat. este posibil sa ti-o plombeze din nou. depinde de parerea medicului.

| 123456 a răspuns:

Cred ca da mai merge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| Enma a răspuns:

Mai bine o scoti happy