| anneAlb a întrebat:

Am implinit recent 20 de ani si vreau sa slabesc 6-7 kg cu pastilele s-line sistem +20. Functioneaza? Pot avea reactii adverse? In cat timp slabesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Stii care este cel mai bun mod sa afli asta? Maine dimineata cand pleci de acasa, uita`te pe strada.Toate persoanele peste 90 de kg care le vezi au luat s-line.Vezi ce bine arata acum?
Daca era asa de usor, nu mai existau persoane grase pe lumea asta.Nu exista nici o pastila minune, scoate`ti asta din cap.Si orice pastila, fara exceptii, are si efecte adverse!
Iti recomand un regim si sport, vei scapa imediat de kg.Lasa lenea.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Atâta timp cât ai 20 de ani e imposibil să ai reacții adverse. O să slăbești în câteva luni.

| CPAElites a răspuns:

De ce ai consuma porcaria aia?
Iti recomand ceva pe baza de uraniu : https://www.youtube.com/watch?v=Xkrv4uD_v2U

PS : Du-te la sala!

| Elenina356 a răspuns:

Poți slăbi în acest mod, dar riști să te îngrași mai rău când termini cu pastilele. Da, poate avea efecte adverse. (dereglări ale glandelor, anxietate, etc...dar depinde de tine și de starea ta actuală). Deși slăbești mai rapid, e mai de recomandat o dietă clasică și sport.