| B0rnC0nfuseed a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor.Am alunecat si am cazut pe mana stanga,ma doare degetul mare si pernuta aia,podul palmei(nu stiu cum sa va explic)laughing,S'a umflat,s-a invinetit, o misc mai greu si nu stiu arde, e foarte calda zona.E vorba de vre'o luxatie ceva, trebuie sa merg la doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xxxGeORgExxx a răspuns:

Salut,
Sfatul meu este sa mergi la urgente, sa stabileasca daca este sau nu vorba de o factura. Cel mai indicat ar fi sa te duci cat mai repede.
Insanatosire grabnica!