| Chrris a întrebat:

Hey TPU,ce imi recomandati pentru arsurile solare, mi.am luat.o ieri la piscina m.am ars foarte rau pe spate si nu pot dormi ca ma ustura...DECI? Merci anticipiat!big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexMsA a răspuns:

Iaurtul e mai bun ca orice crema. Lasa-l pe spate vreo 20 de minute. Sau crema pentru arsuri

| Chrris explică (pentru AlexMsA):

Mercihee heeO sa incerc! Dupa fundalaughing

1 răspuns: