| maria344556 a întrebat:

de cateva zile cand alerg sau pur si simplu ma iau durerile in partea stanga, stiti cumva din ce cauza poate fii?
P.s. m-am operat de apendicita flegmonoasa pe 5 mai

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ilie_Robert_1991 a răspuns:

E normala acea durere cand faci mult efort. Nu e nimic grav

| maria344556 explică (pentru Ilie_Robert_1991):

M a doare si in capup pieptului, durerea trece cand stau pe partea stanga

| Ilie_Robert_1991 a răspuns (pentru maria344556):

Nu te speria.Vara trecuta am patit si eu. Am jucat mult fotbal si m-am speriat ca am ceva boala insa era doar un muschi. Nu e nimic grav