| Haha_Hilli_1990 a întrebat:

de ce mi s-a umflat palma unde m-a muscat un caine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Reiki a răspuns:

Microbi, infectie. Deci, urgent la medic pentru vaccin antirabie, altfel, poate deveni extrem de grav

4 răspunsuri:
| SaraJ a răspuns:

Pentru ca s-a produs o leziune. sa-ti faci vaccin atirabic si sa iei ceva astfel incat sa nu se agraveze

| Haha_Hilli_1990 explică (pentru SaraJ):

Am luat acus o luna jumate acum sunt imun nu?

| SaraJ a răspuns (pentru Haha_Hilli_1990):

Daca nu ai turbat si acum stai pe internet laughing
eu tot zic sa dai cu doctorul si medicamentele Hili

| rexxx a răspuns:

Fugi la doctor ca alfel e nasol