| anonim_4396 a întrebat:

de ceva vreme incoace, din senin, am intepaturi la inima. Se intampla cam de 2-3 luni...si pur si simplu stau, si cand inspir, ma inteapa destul de rau. Dar daca imediat stau dreapta nu mai am nimic. Poate fi de la pozitia corpului sau.altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PopescuAdina a răspuns:

Pot fi simple contractii musculare, insa pentru mai multa siguranta si pentru mai multe raspunsurii citeste ce am scris aici : http://medicul.net/boli/palpitatii/

1 răspuns:
| Iasmiine a răspuns:

Simple dureri musculare. Sau din cauza lipsei de calciu.