| anonim_4396 a întrebat:

Salutări
am și eu o întrebare pentru voi
de 2 zile mă înțeapă inima dar nu tot timpul rare ori și mă înțeapă când inspir aer ddar după trece, de la ce poate sa fie?
menționez că înainte beam cola energizante dar le am lăsat de câteva luni dar recent nu am mai băut
poate sa fie și de la nebaurea apei? și de la somn? în ultima vreme dorm ff târziu mi am stricat somnu
nu am deocamdată bani că sa mă duc la cardiologie am 19 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medic! Pe aici nu sut medici. Sunt doar niste tineri (uneori si batrani ca mine) care dau raspunsuri si, de cele mai multe ori, nu sunt cele bune. Pana atunci mai citeste pe aici: https://bit.ly/3C9c0Gh

| HelpingHands a răspuns:

Probabil de la energizante și lipsa de somn!

| Counter123456 a răspuns:

Ceea ce descrii tu pare să fie o nevralgie intercostala este foarte comuna și poate sa fie din cauza stresului oboselii glandei tiroide sau a somnului.Cel mai bine consulta un doctor sau treci pe la o farmacie și prezintă simptomele unei farmaciste.Sanatate!