| Panteraa a întrebat:

Mi-a iesit in cot un fel de bubita, asemanatoare unui cos. Dar nu e cos, ca nu se poate stoarce. Nu e nici mare, dar nici prea mica. Nu ma doare deloc, iar pielea se vede ca e putin mai groasa. Ce poate fi? Si cum pot scapa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Tomitza38 a răspuns:

Cel mai probabil e un neg, insa poate fi si altceva. Parerea mea este sa mai astepti putin pentru a vedea cum se dezvolta, apoi sa consulti un dermatolog