| Panteraa a întrebat:

Mi-a iesit un os la picior, dar in partea din spate. Se vede deformat acum piciorul si mi-e rusine sa por incaltaminte deschisa in spate sau sa stau in picioare goale la mare. Din cauza asta imi rup majoritatea tenisilor in spate. Stiti cumva daca se poate trata sau daca va disparea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MariusApostol a răspuns:

PAi mergi la un medic specialist cine vrei sa iti raspunda aici copiii de 12-13 ani?

| Panteraa explică (pentru MariusApostol):

Scuza-ma ca am vrut sa aud si de aici o parere. Din cate stiu mai exista si oameni maturi, in toata regula pe aici nu doar copii.

| deutza410 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te duci la un medic, doar el poate sa iti rezolve problema, si sa nu iti fie rusine fi tu insuti....SUCCES sper ca te-am ajutat
FUNDA?