| Andreiacovaci a întrebat:

puteți sa ma ajutati va rog frumos. Am parul ars de la vopsea si îmi cade parul știe cinve vreo soluție Dau Funda...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Tunde varfurile arse, fa masca din galbenus+ulei masline+vitamina A
Foloseste aceasta masca/spala-te cu ceai de urzica/pelin.
Incearca sa nu folosesti placa/ uscatorul de par.
Foloseste si ulei de ricin.
O zi bunahappy

Răspuns utilizator avertizat
| Albastru45 a răspuns:

Urina de vaca

| MarieStephan a răspuns:

Incearca produsele de la Le Petit Marseillais SI tratamentele cu argan
Funda?