| anonimhhh a întrebat:

repede! Am avut piciorul in ghips, fractura de metatarsa si acum profesoara mea de la gimnastica m-a chemat sa fac recuperare pentru picor cu ea in loc de antrenamente... dar e ciudat sa ma duc acolo, fetele sa faca antrenament si eu sa stau intr-un colt si sa fac exercitii pentru picior... sa ma duc sau nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Uvox a răspuns:

Du-te daca vrei sa scapi de problema. Si sa ma uit si la fete? Nu m-ar putea împiedica nimeni! happy