| Rebekka97 a întrebat:

Stiu ca s-a mai pus intrebarea asta de multe ori dar mai am nevoie de pareri. Faza e ca am niste probleme si as vrea sa vorbesc cu un terapeut sau psiholog ceva.Am citit ca psihologii nu stau sa vorbeasca cu pacientii lor pe mess si ca e nevoie de contact fizic dar eu chiar as vrea sa vorbesc cu cineva fara sa ma duc la un cabinet.Deci cine poate sa-mi lase un id valid i-as fi recunoscator. Fara comentarii de prost gust, va rog.Multumesc anticipat.:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| GutuvanMorgan a răspuns:

Atingi un subiect destul de delicat, si ei(medicii) ar manca o paine, au o anumita pregatire si nu le poti manca timpul liber cu anumite probleme de-a tale. Sfatul meu este sa apelezi la parinti, sau la psihologul scolii, n-o sa rada nimeni de tine, dar trebuie sa ramana doar intre tine si psiholog. Incearca totusi la telefonul copilului 116 111 gratuit romtelecom si cosmote

| BoYkAn a răspuns:

Te pot ajuta eu dar in privat uite id-ul meu : ionut_lungu28@yahoo.com