| happy1girl a întrebat:

V-as ruga sa imi dati niste sfaturi cum sa slabesc. Am 13 ani, stiu ca sunt in crestere dar am 53 de kilograme si toata lumea imi spune ca sunt grasa... Va rog muult! sad sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| telluno a răspuns:

Buna,
Simplu, vine primavara si poti sa faci miscare, mergi pe role, alearga, si o sa ai un corp de invidiat pe care o sal iubesti.
Esti inca foarte tanara si iti poti modela corpul asa cum vrei tu, dar trebuie sa fii ambitioasa si sigur o sa vezi singura rezultatele pozitive.
Succes happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| David VIlla a răspuns:

1) sa nu mananci mancaruri cu grasim gen mcdonalds, KFC, pizza hot sau mai stiu eu ce 2) recomand ar fi sa mananci salate ce contin: morcov,salata, ardei gras, masline etc sper ca te-am ajutat funda?big grin