| anonim_4396 a întrebat:

Hi, am nevoie de ajutorul vostru, azi noapte am vomitat desi nu am mancat prea mult ieri, si ma durea stomacul, azi cand m-am trezit imi era frig, ma durea stomacul si cand am mancat trebuia sa ragai ca altfel dade-am tot afara, adica vomitam.La doctor nu am unde sa ma duc ca e duminica, probabil maine ma voi duce, dar ce credeti cam am si ce ar trebui sa fac.Mentionez ca ma durea stomacul ieri iar azi mi-e foarte somn, am dormit 3 ore
P.s.sunt baiat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AlexRapidistul a răspuns:

Da este o reactie normala a corpului te simti obosit deoarece nu ai dormit decat 3 ore incearca ca in ziua urmatoare dupa ce ti-a fost rau si chiar ai vomat sa ti putin regim.Ai mancat ceva care nu ti-a cazut bine la stomac si de aceea ai si tremurat si ai avut toate aceste reactiibig grin. Funda?big grin