| JeffHardy2011 a întrebat:

Hi TPU! De ieri seara imi curge nasu' si uneori mai stranut. Mama mi-a facut ieri un ceai cu lamaie si miere si apoi m-am culcat... Dimineata m-am drezit cu nasu' usor infundat. Si acum tot asa e. Ce pot sa fac sa treaca mai repede? Multumesc anticipat >big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Stii cum e cu raceala, tine oricum cateva zile, indiferent ce iei

| DedeeAndreea a răspuns:

Ai racit.Iti recomand sa iti cumperi de la farmacie picaturi de nas,si daca mai apar si alte simptome de raceala cum ar fi sa te doara in gat sau sa tusesti, ar fi bine sa incepi un tratament cu Nurofen, pastile de supt pentru dureri in gat, picaturi de nas, tot felul de medicamente.Bafta! Insanatosire grabnica!