| MiKutzelu34546 a întrebat:

Salut de 2 zile imi curge nasu azi sesizai ca am si febra.
Beau ceai, mi s-a facut frectie cu carmol, iau paracetamol.
Ce sa mai fac sa imi treaca rapid?
Fara sa te duci la doctor. Niste opinii. Multumesc.

4 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

eu ma pun pe picioare cu Coldrex max grip si Modafen. Coldrex, iar dupa 4 ore Modafen, adica odata unul apoi celalalt.

| DaRaspund a răspuns:

Obaie fierbinte si stai mult acolo, fluimucil este foarte bun, se pune in apa, dupa 2-3 plicuri eu ma fac bine!

| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Pai i-au fervecs date cu niste otet pe spate si pe gat, bagate in pat culcate jumatate de ora si o sa fi mai bine.

| elenita72 a răspuns:

O baie fierbinte cu sare la picioare, un ceai cald, un nurofen si otet la cap si la picioare