| anonim_4396 a întrebat:

Hi tpu...In timpul actului sexual fortand penisul mi s-a crapat putin frenumul (cam 1cm) si a inceput sa sangereze, mentionez ca nu este prima data cand fac sex cu prietena mea. Ce s-a intamplat? ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ti s-a rupt frenul. Nu e deloc necesar sa fie prima data, multi barbati patesc asta candva in timpul veitii sexuale. Pune comprese cu Rivanol rece si nu face sex acteva zile.

| hehe_1035 a răspuns (pentru Brigaela):

Nu stiu sigur daca e rupt, dar mi-a sangerat.Si aseara cand am vrut sa am contact sexual cu prietena mea a inceput sa ma doara si iar mi-a sangerat.

| Brigaela a răspuns (pentru hehe_1035):

Ti-am zis sa iei o pauza scurta (7-8 zile macar)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Chiar dacă nu este prima dată când faci sex cu prietena ta, DOAR acum ţi s-a rupt frenul.
NU este nici o problemă, e ceva normal faptul că se rupe mai târziu ( nu la începerea vieţii sexuale ).

Să eviţi contactul sexual câteva zile şi să ai o igienă intimă impecabilă în această perioadă, în rest va trece de la sine.

Toate cele bune.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Repaus si comprese

| Kr5 a răspuns:

Nimicbig grin o sa se rupa de tot e ceva normal la unii baieti la alti este elastic si nu se rupetongue

| Insigna a răspuns:

Ba stii ce? Taie-l de tot sa nu te mai incurce data viitoare