| GGabiy a întrebat:

Hmm daca ai o durere de cap si atingi zona si apesi simti durerea? sau te doare scalpul si e altceva, scuze daca nu m-am exprimat corect sau daca vi se pare o intrebare de kk.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Durerea de cap nu se accentueaza cand apesi pe cap in general.

| ovidiu123432 a răspuns:

Nu simti durerea, doar te doare atat, daca te apesi nu te doare mai rau sau ceva.

| GGabiy explică (pentru ovidiu123432):

Multumesc de raspuns, credeam ca ma doare capul dar cand apas unde ma doare ma doare mai tare deci nu e o durere de cap? e scalpul?