| narodul a întrebat:

I need help Probleme cu umaru am cazut pe el in pamant... ma doare in pozitii una dintrele fiind:Ganditi-va ca stati in pat cu capu pe mana pusa in pozitia ....triunghi da cred ca asta-i cuvantu cand ma las pe ea in rest la sporturi nu ma doare parca cand ridic o simt mai "balega"parca nici eu nu stiu sigur poate e doare in creieru meu si cand ridic zic ca de aia dar chiar ma doare in pozitia de mai sus. Cateva sfaturi daca nu pana la urma o sa fac o radiografie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Pufar1ne a răspuns:

In primul rand te bate rau engleza. in al doilea du-te la un doctor s-au ia si tu dalta si ciocanul:"))

| narodul explică:

Ce am gresit geniule?