| Strontiu a întrebat:

Ieri am avut o indigestie, asa ca a trebuit sa mananc de regim. Pana acum, simptomele mi-au trecut cam 90%.
Am voie sa renunt la regim si sa mananc niste ciocolata, sau e prea devreme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

E prea devreme.Traiasca painea prajita si alimentele fierte!