| GeorgeOprea a întrebat:

Ieri am fost la un festival si am stat aproape de boxe.Acum nu prea aud bine cu urechea stanga. Ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Deocamdata nimic. Daca senzatia persista mai mult de 36 de ore, trebuie sa te vada un ORL-ist

2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Pauza sonora cat mai mult! Daca dupa 2-3 zile mai ai probleme, mergi la ORL pentru un control al timpanului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sunt doar acufene.
Bitterul suedez si tinctura de propolis in amestec cu ulei puse in urechi zilnic.
Te pup!