| eu212 a întrebat:

Ieri mi-a curs putin sange de culoare rozie pot fi insarcinata precizez ca iubitu meu a terminat in interor si imi doresc asta sa raman insarcinata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fa un test de sarcina sa fi sigura, daca sangele asta ti-a curs cam la data cand trebuia sa iti vina ciclu sa stii ca ai ramas[cel putin mie asa mi s a intamplat]

| eu212 explică (pentru mona):

Da aproape de data cand trebuia sa-mi vina ciclu.da=mi si mie mai multe detalii ce trebuie sa fac si ce nu daca sunt insarcinata.

| mona a răspuns (pentru eu212):

Pentru inceput fa un test de sarcina apoi o programare la ginecolog[o sa iti faca un ecograf si o sa se vada daca e sarcina 100%]