| Flamingo17 a întrebat:

Îmi apar zilnic tot mai multe mușcături doar pe picioare care par a fi de țânțar, dar nu sunt. Sunt grupate și foarte multe:10-15 la un loc și ma mănâncă foarte tare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Pleosnite.
Cam asa se manifesta.
Uita-te la saltea si la mobila.

| Crackman a răspuns:

Ai purici sau gandanii in saltea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Asa si ce anume ai nevoie?
Daca ai animalute, le verifici de purici ca sigur au, le pui fiola la ceafa.
Daca nu ai, te apuci de facut curatenie, ca vine din mobila. Daca stai in Anglia, e faza cu mobila sigur. big grin

| gigite a răspuns:

Vezi sa nu fie inceput de pecingine, citeste aici; https://www.medlife.ro/......-tratament
sau, sa nu fie stropi de urina, cand faci la tron toaleta pe margine acei stropi fini sunt toxici cu epiderma si te mananca si te scarpini jenant...

| Elelei a răspuns:

Purici cel mai sigur, probabil plosnite, sau alte ganganii din astea. Si ele trebuie sa manance ceva, nu-i asa? Iar daca la tine in casa nu e curat, s-au aciuat pe acolo si te-au gasit pe tine de mic dejun si cina.
Fa curatenie generala in casa: maturat, scuturat, spalat.

| FabricantDeGunoi a răspuns:

Nu mai dormi cu picioarele pe geam.