| smiley_9728 a întrebat:

Imi puteti cum sa iti fie fata mai fina, retete... masti naturale din fructe sau legume. multumesc ::XX

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Paulutzu a răspuns:

Pai iei faina de porumb si cu apa calduta si freci usor pe fata si iti dispar si punctele negre sau iti fierbi ceai de musetel si pui capu deassupra la ceai intr-o uala si pui un prosop pe cap si lesi sa iti vina aburu pe fata si vei avea un ten super fin ...am incercat si eu funda?big grin

1 răspuns:
| anda2happy a răspuns:

Incearca asta. am o prietena careia i-a facut f bine
http://anda15995.cure4acne.net