| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da un model pentru marirea masei musculare? Vreau sa fie cat mai detaliat(sa scrieti cate serii, ce muschi dezvolta, de cate ori trebuie repetat, puteti pune si videoclipuri, etc.). Daca se poate, fara prea multe aparate(nu vreau sa merg la sala, vreau sa fac asta acasa). Si mai ales, FARA STEROIZI SAU PASTILE.
Multumesc anticipat.
P.S.: FUNDA la cel mai bun raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ilincanae a răspuns:

Eu am facut gimnastica medicala pentru marirea mesei musculare. Dar te poti duce la sala pentru niste exercitii recomandate de un andrenor sau daca este problema medicala, la un specialist

| Thisistheanswer a răspuns:

Buna,eu sunt consilier pentru un stil de viata sanatos, si am exact ceea ce cauti.Este un produs, special pentru cresterea masei musculare. Specific, este un supliment nutritiv, care se poate lua cu 20 de minute inainte si dupa antrenamente cate o doza de pulbere bine dizolvata in lapte gras, iaurt gras, frisca, nectar de fructe).Se consuma cu inghitituri mici, ca pe un desert savuroshappy. Suplimentii nutritivi adecvati redobandirii vitalitatii.Este un aliment sub forma de pulbere,cu gust placut ce contine:proteine, vitamine, hidrati de carbon, substante minerale. Componente: vitamine:A, B1, B2, B3, B5, B6, B9,B12,C,D,E,K,calciu,magneziu,fier,fosfor,potasiu,iod,zinc,,seleniu,mangan,crom,fructoza,proteine,17aminoacizi,bromelaina,pectina din fructe,tirozina,selina,alanina,arginina,lizina, metionina, treonina, triptofan, riboflavina, tiamina.Este prezentat sub forma de cutie, 525gr, sunt 25 de doze, este completarea perfecta a stilului de viata sanatos, imbina o noua tehnologie si o noua mentalitate, pentru a contribui la mentinerea unui regim si a unui stil de viata sanatos, asigura in proportie de 100%necesarul zilnic de vitamine si minerale recomandat. Cutia costa in jur de 120RON,acest produs nu se gaseste in Romania,se poate achizitiona doar printr-o comanda a unui consilier,vine din America-Arizona. Si are mai multe intrebuintari,se utilizeaza pentrucall meresterea masei musculare la sportivi,cura de ingrasare sau slabire,in boli pulmonare cronice,afectiuni hepatice cronice,tumori si chiar cancere,sunt atatia oameni bolnavi de cancer,care consuma acest produs sub forma de aliment, deoarece nu pot ingera alimentelestraight face. Este extraordinar acest produs, vorbesc din experienta proprie, l-am folosit pentru cura de ingrasare sa vad daca functioneaza, a fost miraculos, aveam 45 de kg si am 19 ani, si in timp de o luna de consum am luat in greutate 6kg si am 51 de kg la momentul de fata. Daca doriti mai multe detalii, va rog sa-mi scrieti un mesaj, imi place foarte mult sa ajut oamenii cu probleme.Va multumesc!

| anonimusxxx a răspuns (pentru Thisistheanswer):

Imi dai id tau? poate imi comand si happy

| Thisistheanswer a răspuns (pentru anonimusxxx):

Simona_a92