| StylinsonGirl a întrebat:

Imi puteti spune ceva ceaiuri eficiente de slabit naturiste si daca au efect? Multumesc
[Fundita love struck]

Doar ceaiuri...
Fara capsule si alte chestii de genu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AsiSoyYo a răspuns:

Uite niste siteuri :
http://www.mamanatura.ro/....../index.php

Asta e un ceai pe care la folosit verisoara mea :
Ceai pentru Slabit Perfect Figura este la pretul de 3, 29 RON
si se gaseste si online daca vrei sa il iei
http://www.mamanatura.ro/......a-p4001085
Tot pe situl de mai sus http://www.mamanatura.ro/......a-p4001085 intra la recomandari la reduceri si mai gasesti :)
Sper ca ti-am fost defolos :X

2 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Fata draga, eu inteleg ca nu stii prea multe despre corpul uman. dar cum e posibil ca un ceai sa SLABEASCA? tu nu te gandesti ca te-ai ingrasat din cauza mancarii si a sedentarismului? Cum poti slabi cu un ceai amarat? De ce nu ganditi inainte sa intrebati?
Daca vrei sa slabesti pune mana si fa miscare, orice miscare. de la gimnastica, inot, basket pana la sex. Orice consuma calorii.
Mananca regulat, 5 mese pe zi. 3 principale si 2 gustari. Nu manca dulciuri, prajeli si sucuri. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ceaiuri, incearca capsule de slabit de la arpfarm, si eu am folosit si am slabit 5 kg intr-o luna.