| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune va rog ce as putea avea la urechea stângă când inspir si expir parcă aud cum paraie nu stiu daca are legatura dar la cealaltă cred ca am tinitus aud câteodată gen clinchet de clopoței specific tinitusului si acum la stânga aud un parait nu pot sa inteleg de ce sper sa fie de moment la doctor nu pot sa merg ca nu am buletin trebuie să o astept pe sora mea sa vina de dincolo sa imi faca ea si durează vreo o lună sper sa nu fac pana atunci tinitus si la urechea stângă sau vreo afectiune gravă deocamdată doar paraie sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| JonnyOfficial a răspuns:

Du-te la urolog, sa te verifice, si sa iti faca si o curatare.

| anonim_4396 explică (pentru JonnyOfficial):

Ai vrut sa zici ORL laughing)) urologii se ocupa cu altceva.

| JonnyOfficial a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar si asa, greseala mea de exprimare. m-ai facut sa rad happy