| Ea12345 a întrebat:

Imi trebuie programare la centrul de recoltare Synevo pentru analize de sange?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti trebuie. te duci intre 7 si 9 dimineata, fara sa mananci NIMIC inainte. Platesti la receptie, sau poti obtine trimitere pentru analize gratuite de la medicul de familie. daca ai adresa de mail, poti sa o dai la receptie ca sa iti trimita rezultatele direct pe mail. O vena groasa si vizibila iti urez!

3 răspunsuri:
| CristianMarius a răspuns:

Nu

| Ea12345 explică (pentru CristianMarius):

Stii sigur? Ai fost?

| Ea12345 explică (pentru anonim_4396):

laughing Mersi mult pentru ajutor si pentru incurajare. O sa tot am de facut analize in urmatoarea perioada.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ea12345):

Nu iti trebuie. te duci intre 7 si 9 dimineata, fara sa mananci NIMIC inainte. Platesti la receptie, sau poti obtine trimitere pentru analize gratuite de la medicul de familie. daca ai adresa de mail, poti sa o dai la receptie ca sa iti trimita rezultatele direct pe mail. O vena groasa si vizibila iti urez!